Program pro vinaře

Vše pro vinaře na jednom místě.

Řízené kvašení vína

Technologie řízeného kvašení vína je vhodnou volbou pro menší i větší vinaře, kteří chtějí dát svému vínu tu nejlepší péči. Kvašení vína při stálé teplotě, kterou Vám zaručí právě tato technologie, podporuje tvorbu aromatických látek, což znamená, že víno bude svěží. Snížením teploty dosáhnete snadnějšího odkalování moštu a zvýšením teploty se nastartuje odbourávání kyseliny jablečné u červených vín. Teplotu si můžete samozřejmě regulovat sami, dle Vašich preferencí. Řízené kvašení vína provádíme do moderních sklepů s napojením do nerezových nádob, ale také pro menší vinaře s plastovými nádobami a dřevěnými sudy. 

Nabízíme:

  • Návrh
  • Realizace
  • Servis

Chlazení – topení sklepních prostor

Potřebujete Vaše sklepní prostory chladit, nebo vytápět? Klimatizace do těchto prostor není ideální volbou, jelikož klasické klimatizační jednotky nejsou určené do těchto náročných podmínek – plíseň, vlhkost. Nabízíme Vám elegantní řešení v podobě nerezové vnitřní jednotky, která má mnohé výhody. Je snadno čistitelná, nemá zbytečnou elektroniku, která by v tomto náročném prostředí zkorodovala a má dlouhou životnost, navíc má veškeré funkce jaké nabízí klasické klimatizační jednotky.

Nabízíme:

  • Návrh
  • Realizace
  • Servis
Zaujala Vás naše práce?
Kontaktujte nás!

Líbí se Vám naše práce, nebo potřeujete poradit? Nebojte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme s jakýmkoliv problémem a doporučíme správný postup realizace.

Kontaktovat